Sylwia Grzeszczak - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści
    
Walentynkowy koncert Sylwii Grzeszczak w Poznaniu 10.02.2018r.

Sylwia Grzeszczak zaśpiewała w sobotni wieczór w Poznańskim King Cross Marcelin.
Liczba osób, która przybyła na koncert Sylwii okazała się naprawdę spora.Z małym opóźnieniem mogliśmy usłyszeć pierwszą piosenkę „ Tamta dziewczyna”Na koncercie można było usłyszeć nie tylko ballady, ale również szybsze piosenki.
Wykonała hity, przy których nie zabrakło śpiewu fanów, między innymi:
„ Małe rzeczy”, „Karuzela”, „Co z nami będzie”, „Pożyczony”, „Księżniczka”.
Przebój „ Sen o przyszłości” zaśpiewała siedząc wraz z gitarzystą na brzegu sceny,
a podczas niektórych utworów grała też na fortepianie, co tworzyło bardzo nastrojową atmosferę.Nie obyło się też bez pamiątkowych zdjęć z publicznością zrobionych przez samą wokalistkę.Rodowita poznanianka opowiedziała o swoim dzieciństwie, jakie spędziła w tym mieście. Cytując: „Moi rodzice pewnego dnia przyjechali tutaj, zrobili sobie gniazdko. Osiedlili się w Poznaniu, dokładnie naprzeciwko tego sklepu na ulicy Orlik, na dzielnicy Grunwald. Tam przez długi czas mieszkaliśmy. Pojawiliśmy się właśnie my z moim bratem, który dzisiaj, na co dzień zajmuję się tu menadżerstwem razem ze mną, wspólnie na naszych koncertach, no i przez pewien czas jak to w dzieciństwie wychodziliśmy z psem………..”

Niezwykle uzdolniona artystka, obdarzona przepięknym głosem doskonale wykonała utwory czując się jak ryba w wodzie. Było to niesamowite doznanie. Na pewno weźmiemy udział w kolejnym koncercie na terenie Poznania.  
Sylwii życzymy dalszych sukcesów oraz jeszcze większej rzeszy fanów.

Zespół Barwy kobiety.

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści