Make up - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści
    
Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE powstał 1 marca 2003 roku.
W trakcie 11 lat swojego działania zyskaliśmy grono ponad 5000 zadowolonych Klientek z Polski oraz zagranicy. Posiadamy najlepszy sprzęt do wykonywania makijażu permanentnego, depilacji laserowej oraz mikrodermabrazji. Właścicielka, Alicja Modrzyk – kosmetolog, lingeristka z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Makijażu Permanentnego w Niemczech. W trakcie jednego roku wykonuje kilkaset zabiegów dla Klientów z całego świata. Jest w posiadaniu międzynarodowej licencji na wykonywanie zabiegów makijażu permanentnego oraz uprawnienia niezbędne do przeprowadzania szkoleń i kursów kosmetycznych. Jej program szkoleniowy prowadzony jest indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem, należytą dbałością i uwagą nastawioną na zdobycie jak największej wiedzy i umiejętności przez kursantkę. Został poddany certyfikacji, co daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.
Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE
    
ESTHETIQUE jest także właścicielem marki ALAMO, specjalistycznego sprzętu do makijażu permanentnego. Został on już dwa razy nagrodzony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Raz na Beauty Vision 2011, a ponownie zaledwie rok później na Beauty Vision 2012! Do makijażu permanentnego stosujemy tylko naturalne  barwniki mineralne Sensitive niemieckiej produkcji Ri-Soft. Dzięki czemu mamy  pewność, że zabieg będzie przeprowadzony bezpiecznie, a makijaż trwały i naturalny. Nasze barwniki również uzyskały Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich 2011.

Oprócz makijażu permanentnego specjalizujemy się w zabiegach depilacji laserowej, mikrodermabrazji, manicure i pedicure- Pani Magda jest tu perfekcjonistką.
Zapraszamy na fotel fryzjerski gdzie Pani Małgosia zadba o modną fryzurę lub wykona stylizację zgodną z propozycją Klienta.
Współpracujemy również z mistrzem wizażu Darkiem Kubiakiem, który pomoże stworzyć nowy styl bądź zaproponuje korzystne zmiany w obecnym wyglądzie.

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści