Kobieta Wodnik - Portal dla Kobiet

Przejdź do treści
KOBIETA SPOD ZNAKU WODNIKA.

    Kobieta wodnik to zmienna i kapryśna istota. Nigdy nie wiadomo co może przyjść jej do głowy. Nie jest najlepszą gospodynią, ale posiada powab i wdzięk dzięki, którym rekompensuje wszystkie te wady. W igraszkach z partnerem w łóżku brak jej spontaniczności i inicjatywy. Jednak pomimo to zawsze i wszędzie dostosuje się do partnera, a obowiązki małżeńskie wypełniać będzie perfekcyjnie
i z oddaniem.


    Wodnik to chodzący pechowiec dzieje się tak przez  dwie planety, które im patronują: Saturn
i Uran, obie uważane za złowróżbne, sprowadzające na ludzi wszelkie możliwe nieszczęścia i plagi. Pod wpływem tych planet, stają się oryginalne, nowatorskie, niezależne, tolerancyjne, anarchistyczne i filantropijne. Posiadają straszliwą nieudolność życiową, nie radzi sobie z codziennymi sprawami, ma słabą pamięć i nie potrafi z popełnionych błędów wyciągnąć wniosków na przyszłość.


    Choć jest miła i towarzyska to potrafi zrazić do siebie wszystkich i wszystko.
Nie ma wielu przyjaciół, nawet jej znajomi mają czasem dosyć fanaberii, niekonsekwencji i braku zdecydowania. Nawet zwierzęta im bardziej są przez nie kochane, tym szybciej od niej uciekają.
Są twórcze, jednak są to utopijne pomysły. Nie tylko tworzy, ale i wprowadza swoje idee w czyn.    Kobieta wodnik jest zjawiskiem, przyćmiewającym urodą gwiazdy.
Jest zadbana, elegancka i kobieca, zawsze zadowolona i z pogodnym uśmiechem na twarzy.


I DEKADA 21stycznia-30stycznia.
Bujają w obłokach, nie interesują się przyziemną codziennością i mimo błyskotliwej i wyjątkowej inteligencji, izolują się, wraz ze swoimi ideami, od innych ludzi.

II DEKADA
31stycznia-9lutego.

Wodniki te są uduchowione, łatwo ulegają zwątpieniu, a ich nowatorskie działania, to czysta utopia.

III DEKADA
10lutego-20lutego.

Nadwrażliwe, nie posiadają życiowego praktycyzmu, idealizmu, pesymizmu i zupełnie niewykorzystanych zdolności.


Obrazy na tej stronie są chronione prawami autorskimi. KAGAYA GALLERY

 

 

Copyright 2010 - 2019 by Mario 68
Wróć do spisu treści