Kobieta Koziorożec - Portal dla Kobiet

Przejdź do treści
KOBIETA SPOD ZNAKU KOZIOROŻCA.    Z trudem okazuje swoje uczucia. Jest oddana swojej rodzinie, a jej królestwem jest kuchnia, uwielbia gotować, piec, pichcić. Jest skryta, małomówna, znosząca w milczeniu urazy
i rozczarowania. Jej uroda i wdzięk pogłębia się z wiekiem jak również  nabiera wyrozumiałości
i łagodności.

    Kieruje się emocjami, ale nigdy nie posuwa się za daleko. Związki z mężczyznami lubi wysokiej klasy, potrzebuje partnera obok siebie, oczekując od niego pożądania i uwielbienia.


    Miłość powoduje, że pani koziorożec dowartościowuje się i potrafi sięgać do gwiazd.
Nie umie sama czerpać z życia radości, staje się wtedy nostalgiczna i traci wiarę w siebie. Obdarzona wielką ambicją dąży uparcie i konsekwentnie do wytyczonego celu. Sprawiają wrażenie milczka, egocentryka i sztywniaka, lecz posiada bogate życie wewnętrzne, którego nie lubi  uzewnętrzniać.

    Pani koziorożec ma również silne poczucie celu. Jest odpowiedzialna i zaangażowana.
Cechy te rozwijają się razem z wiekiem więc koziorożce są jak wino i stare skrzypce. Potrafią korzystać z doświadczenia , podnosząc tym swoje umiejętności, dając z siebie coraz więcej.


Pomiędzy koziorożcami z różnych dekad nie ma praktycznie żadnych różnic.

I DEKADA 22grudnia-31grudnia.
Na koziorożce w tej dekadzie wpływa dodatkowo Jowisz, który wzmacnia w nich systematyczność w pracy i nieufność wobec otoczenia.

II DEKADA 1stycznia-10stycznia.

Mają bardziej rozwinięte poczucie obowiązku i są także nieufne wobec otoczenia.

III DEKADA 11stycznia-20stycznia.

Obdarzone są wyobraźnią, idealizmem i oryginalnymi pomysłami.

Pod znakiem koziorożca urodziła się MARLENA DIETRICH prawdziwe nazwisko to Marie Magdalene Dietrich-niemiecka aktorka, piosenkarka i obywatelka amerykańska. Na swoim koncie ma ponad 30 głównych kreacji filmowych. To jedna z najsłynniejszych aktorek XX wieku, zazwana również ikona kina. Urodzona 27 grudnia 1901 roku, zmarła z powody niewydolności nerek 6 maja 1992 roku.

Również pod znakiem koziorożca urodziła się 1 stycznia 1822 roku nasza polska wybitna aktorka MIECZYSŁAWA ĆWIKLIŃSKA.Obrazy na tej stronie są chronione prawami autorskimi. KAGAYA GALLERY

 

 

Copyright 2010 - 2019 by Mario 68
Wróć do spisu treści