Dekalog mężczyzny - Portal dla Kobiet

portal dla kobiet
Przejdź do treści


DEKALOG PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY
JAK ZDOBYC KOBIETE.


    Panowie nie okłamujmy się, w dzisiejszym świecie ciężko jest zdobyć kobietę, a jeszcze trudniej jest ją mieć  przy swoim boku do końca życia. Ale jest na to kilka dobrych rad, które udzielą je wam inni mężczyźni, podzielą się z wami tą tajemnicą, być możne i gdy zastosujecie się do nich, uda wam się zbliżyć do kobiet bardziej tak od serca...
Drodzy Panowie co nam pozostaje, to zaczynamy rady mężczyzn którym się udało zbliżyć do kobiet.

1. Zawsze, ale to zawsze pomaga, czy to na imprezie masowej czy uroczystości rodzinnej, czy po prostu na ulicy lub innym miejscu szczery uśmiech i intrygujące spojrzenie. Kobiety zawsze są tym zafascynowane i je to pociąga, jest w tym pewna tajemnica, która je przyciąga, taki mały klucz do jej serca.

2. Jeżeli już się odważymy, postarajmy się nie wpaść w zakłopotanie myśląc "o czym mam z nią rozmawiać?
nawet jej nie znam, pewnie i tak mnie wyśmieje, niepotrzebnie się ośmieszę", myśląc w ten sposób z góry dajemy sobie czerwone światło a zaraz po spotkaniu walimy na oślep w mur myśląc "byłem idiotą,czemu się nie odezwał..."
przejmijmy inicjatywę i rozpocznijmy rozmowę, ona może się tak samo czuć jak my (może też jej się podobamy,
tylko jest w naszym towarzystwie nieśmiała-oj a często się to zdarza w dzisiejszym świecie). Naprawdę polecam,
weźmy inicjatywę i rozpocznijmy rozmowę tylko nie w typie, ładny masz dekolt (lepszy tu będzie na miejscu ładny masz uśmiech),  lub coś typu przejdziesz się ze mną za dychę (tylko po to by pokazać się przy kumplach że jest się górą,
to z góry nas spali u niej.

3. Mając już rozmowę za sobą, zaprośmy ja na kawę lub lunch. Tylko widząc na mieście obładowaną zakupami,
z językiem do ziemi, nie proponujmy jej kawy, tylko pomoc w zaniesieniu tych zakupów do domu, mamy wtedy już plus
u niej, a wiadomo jak to w matematyce plus do plusa i już mamy podstawę. Panna  będzie zadowolona i zaraz po zaniesieniu jej tych wszystkich tobołów :)  można ją zaprosić na spacer, na pewno nam nie odmówi.

4. Nigdy ale to nigdy, jeśli szukamy tej drugiej połowy nie idźmy z Panną zaraz do łózka po pierwszej randce,
Ona to odczyta tylko jako przygodę na jedną noc i szybko o nas zapomni. Lepiej wstrzymajmy się, wtedy już będzie wiedziała że zależny nam na niej nie na seksie.

5. W pierwszej rozmowie wypytajmy ją o jak najwięcej szczegółów (co lubi, czym się zajmuje, kim są jej rodzice - chodzi
o ich imiona, czy ma rodzeństwo,zwierzaka itp.), tylko róbmy to dyskretnie, tak żeby się nie zorientowała. Inaczej może to rozczytać jako nachalność (czasami może nas nawet odebrać za przykład jakiegoś kompletnego świra i wskaże nam drogę do najbliższego szpitala). Jesli zrobimy to nietaktownie możne nas omijać szerokim łukiem na długość zakrętu nawet 100m.

6. Nigdy ale to nigdy nie krytykujmy tego co mówi (nawet jak to największa głupota na świecie-trudno każdemu może się to zdarzać, może akurat ma ciężki dzień), a zwłaszcza nie krytykujmy jej rodziny (zwłaszcza rodziców-nawet jeśli sama to robi, prawdopodobnie będzie chciała sprawdzić Ciebie jaki jesteś na tym punkcie szczery).  Nie zapomnij też żeby nie mówić jej że przytyła lub coś w tym stylu bo będziesz już niej przegrany.

7. Pamiętajmy o tym by nigdy nie zapomnieć o ważnych datach, zwłaszcza jej urodzinach, walentynkach (od czego mamy kalendarz w telefonie). Jeśli zdarzyłoby się nam o tym zapomnieć (a nie daj tego Bóg), postarajmy się jej jakoś to wynagrodzić wystarczy czułe słówko, bukiet róż (niekoniecznie róż jeśli lubi inne kwiaty to o nich pomyślmy), napięcie może nawet odejść w zapomnienie po romantycznej kolacji którą możemy sami zrobić (lub jeśli pogoda dopisuje, wziąść ją
w romantyczne miejsce gdzieś poza miasto), wtedy mamy nawet już otwarte bramy do raju, jeśli wybaczy nam tą naszą sklerozę.

8. Jeśli mamy już tą wybraną kobietę przy sobie nie zapominajmy ją troszkę rozpieszczać, może śniadanie w łózko...
lub coś innego. Jeśli mamy zamiar poczuć troszkę namiętności wieczorem to zafundujmy jej kąpiel, romantyczny nastrój, jakaś muzykę do tego dobrana. Nie zapomnijmy wtedy o porządku w domu bo inaczej zjawisko takie jak bokserki na kanapie może ją z góry wystraszyć i popsuć cały nastrój. Wtedy diabli wszystko weźmie.

9. Nigdy nie pomyl się z jej imieniem, bo skaranie boskie u kobiety wtedy cię czeka. Zapomnij wtedy o jej istnieniu bo taki błąd u kobiet jest niewybaczalny, może jej wszystkie negatywne myśli nasunąć w jednej sekundzie. A i nigdy nie obiecujmy jej czegoś czego nie zrobimy w życiu.

10. Dla podsumowania pamiętajmy o tych prostych zasadach, każda kobieta ma inny charakter ale serce takie samo...
NO chyba że zamiast serca ma Panna lód, wtedy dajmy sobie spokój i rozglądajmy się za inna, może akurat inna
nam będzie dana.


Małgorzata M. :)              


 

 

portal dla kobiet
Copyright 2010 - 2021 by Mario 68
Wróć do spisu treści